Компанія НАВІ МЕРИТАЙМ ГРУП  є однією з молодих крюїнгових компаній України, що працює на офіційній основі, відповідно до Ліцензії Міністерства соціальної політики України.

Наша компанія надає Судновласникам і Операторам, висококваліфікованих і досвідчених фахівців морського транспорту (моряків). Члени екіпажу персонально проходять відбір, ретельно перевіряється їх досвід, компетентність, придатність до підписання контракту і посадки на судно.

Ліцензії / Акредитації
НАВІ МЕРИТАЙМ ГРУП має легітимну ліцензію на посередництво у працевлаштуванні українських моряків на роботу за кордоном, яка була видана Міністерством соціальної України (Ліцензія № 1365 від 18.11.2016).

Олександр

Директор компанії

 

 

Ірина

Старший менеджер по підбору фахівців морського транспорту

Відповідає за підбір екіпажа, управляє процедурами приєднання до судна, оформлення документів для екіпажів судна під іноземним прапором, обробкою кореспонденцію, що надходить.

Анастасія

Менеджер по підбору фахівців морського транспорту

Відповідає за проведення інтерв'ю і тестування англійських знань кожного члена екіпажу, за перевірку досвіду роботи на морських судах, за перевірку легітимності документації кандидатів та за організацію інтерв'ю для судновласників.

Генеральный директор

 

 

 

 

Диана

Заступник директора компанії

Відповідає за співпрацю з судновласниками і операторами морського флоту, координує роботу компанії з оформлення віз, документів для екіпажів флоту іноземних прапорів, контролює процес навчання ECDIS (уповноважена в якості інструктора з навчання), контроль за переведенням необхідної документації.

 

СЕРТИФІКАТИ